Coinbase’den Dünya çapında Girişim

Coinbase’den Dünya çapında Girişim

Coinbase’den Dünya çapında Girişim

Coinbase, dünyanın her yerinden satıcıların Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin kabul edebileceği Coinbase Commerce’i resmen kullanıma açtı.

Dünyanın en büyük kripto para platfgormlarından biri olan Coinbase, Coinbase Commerce isimli bir uygulamayı devreye soktu.

Bu uygulamayla birlikte dünyanın neresinde olursa olsun işletmeler Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin’i ödeme olarak kabul edebilecek.

Dijital para birimlerini kabul etmenin en kolay yolu

Şirket tarafından Coinbase Commerce – Dijital para birimlerini kabul etmenin en kolay yolu sloganıyla duyurulan bu uygulamayla alakalı şunlar söylendi;

Dünya çapındaki satıcıların bugünden itibaren Coinbase Commerce’e kullanabileceğini duyurmaktan dolayı heyecanlıyız.

Her yerdeki satıcılar; Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin ödemelerini kabul etmek için Coinbase Commerce’i kullanabilirler.

Coinbase Commerce nedir?

Coinbase Commerce, ile satıcılar birden fazla kripto para birimini kendi kontrol ettikleri cüzdan içinde saklayabiliyorlar.

Coinbase’in bundaki amacı açık bir finansal sistem oluşturmak. Çözümü dünya çapına açarak bu uygulamanın daha hızlı yayılmasını sağlamak istiyorlar.

Bu sistemde satıcılar kendi dijital paraları üzerinde tam bir kontrole sahipler.

Coinbase Commerce’in en iyi yanı doğrudan sisteme entegre edilebiliyor ve e-ticaret platformları dahil ödeme seçeneği olarak eklenebiliyor.

Coinbase Commerce’e kaydolmak için bir Eposta adresi ve bir telefon numarası yeterli oluyor.

Kaydı yaptırdıktan sonra işletmeler Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereumve Litecoin ödemelerini kabul etmeye başlayabiliyorlar.

Ünlü Shopify‘e entegre olan Coinbase Commerce’i kolayca kullanabiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir